0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Двоконфорочна панель

Варильна поверхня Ventolux HSF320 S (X) 3 зроблена у вигляді простої панелі з двома конфорками. Такий варіант є компактним рішенням, що дозволяє вмістити техніку на площу невеликого розміру. Конфорки італійського виробництва SABAF мають велику міцність, постачають газову суміш в найкращому вигляді, забезпечують яскраве полум'я. У якісному здійсненні своїх функцій їм допомагають розсікачі 3 мм завтовшки і французькі жиклери Sourdillon.

Неіржавіюча сталь

Неіржавіюча сталь марки AISI 304 стала ідеальним металом для створення основи конфорки. Вона міцна, має дуже приємний зовнішній вигляд, не схильна до корозії, легко очищається. Крім цього, варто додати, що інтеграція в інтер'єр такого пристрою максимально проста - він поєднується з будь-якою технікою і навколишніми предметами.

Бакелітові рукоятки

Важелі управління поворотною конструкції розташовані в нижній частині пристрою. При цьому вони не стикаються безпосередньо з полум'ям, а навіть при нагріванні варильної поверхні немає ризику їх розплавити, тому що бакелит стійкий до подібного впливу.

Газ-контроль поверхні

Система контролює витоки газу за допомогою термоелектричних датчиків. Вони розташовані на поверхні варильної панелі, щоб фіксувати температуру. Коли та стрімко знижується, відбувається перекриття газу. Цей простий і надійний механізм не дає відбутися аварійним ситуаціям.

Система електророзпалу

Автоматичний п'єзорозпал працює від іскри, що висікається електрикою. При цьому вам не потрібні сірники: п'єзоелемент ефективно їх замінює. Повороту рукояті буде досить, щоб привести весь цей процес в активний стан.

Емальована решітка

Над поверхнею техніки посуд тримається на емальованих решітках. Вони міцні, стійкі до механічного впливу, не плавляться.

Загальні
Матеріал решіток емальован асталь
Тип плита вбудована
Матеріал нержавіюча сталь
Кількість решіток 1
Потужність, кВт 2,6
Тип управління механічне
Доповнення електророзпалювання, газ-контроль
Розташування панелі керування фронтальне
Колір нержавіюча сталь
Габарити (ВхШхГ) 55 х 290 х 515 мм
Гарантія 3 роки
Країна виробництва Туреччина

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Газова поверхня вбудована VENTOLUX HSF320 S (X) 3 INOX 2-х камф нержавійка

  • Код товару: 01608
  • Коротка назва: РРО 320
  • Наявність: В наявності
  • 3800.00грн.