Пробки щіткотримачів, що входять до комплекту, мають діаметр 19 мм і висоту 7 мм. Вони ідеально підходять для заміни старих або зношених деталей, забезпечуючи надійну фіксацію щіток. Довговічний матеріал гарантує тривале використання та ефективність роботи вашого обладнання.
Не втрачайте можливість поліпшити роботу вашого інструмента – замовте пробки щіткотримачів вже сьогодні!
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Тип | Пробка |
Висота | 7 мм |
Діаметр | 19 мм |
Виробник | VJ Parts |
Країна виробництва | Китай |
Пробка (к-т 2 шт) d19
- Код товару: 03583
- Коротка назва: пр019
- Наявність: В наявності
-
30.00грн.
Рекомендовані товари
Пробка (к-т 2 шт) d16,5
Пробка щіткотримачів діаметром 16,5 мм і висотою 7 мм призначена для заміни зношених або пошкоджених пробок в електродвигунах та інструментах. Вона забезпечує надійне закріплення щ..
30.00грн.
Пробка (к-т 2 шт) d17
Пробка щіткотримача діаметром 17 мм і висотою 8 мм призначена для заміни зношених або пошкоджених пробок в електродвигунах та інструментах. Забезпечує надійне закріплення щіток та ..
30.00грн.
Пробка (к-т 2 шт) d18
Пробка щіткотримачів діаметром 18 мм та висотою 9 мм призначена для заміни зношених пробок в електродвигунах та різних інструментах. Забезпечує надійне кріплення щіток, що сприяє с..
30.00грн.
Пробка (к-т 2 шт) d21
Цей комплект пробок щіткотримачів призначений для надійної фіксації щіток в інструментах. Виготовлені з високоякісних матеріалів, ці пробки забезпечують довговічність та ефективніс..
35.00грн.
Теги: Пробка щіткотримачів VJ Parts, пробка щіткотримачів, пробка