0505197584

Підтримка

0
0
  • Закаточний ключ ДНІПРЯНОЧКА напівавтомат підшипник

Машинка закаточна напівавтомат "Дніпряночка" з підшипником призначена для герметичного закупорювання банок з горлечком типу 1-82 металевими кришками під час домашнього консервування.

Закаточний ключ напівавтомат забезпечує герметичне закупорювання банок металевою кришкою за рахунок оборотів рукоятки з роликом навколо кришки до упора. Для нормальної закачування періодично треба контролювати положення ролика установкою машинки на раніше герметично закупорену банку.


Спосіб застосування:

Щоб підготувати машинку для роботи слід взяти її лівою рукою за ручку диском в низ і правою рукою повертати рукоятку навколо осі проти годинникової стрілки до упору. Встановити машинку диском на кришку підготовлену для закачування банки, натискаючи лівою рукою за ручку машинки, правою рукою обертати рукоятку за годинниковою стрілкою до упору. Після цього поверніть рукоятку в зворотному напрямку і зніміть диск з кришки банки.

Для того, щоб перевірити герметичність закупорювання, протріть банку серветкою, переверніть її і поставте кришкою на серветку. Не допускайте протікання води з під кришки і проходження повітряних бульбашок крізь воду в банку.


Увага! Під час обертання рукоятки від упору не слід прикладати надмірних зусиль, інакше Ви ризикуєте затягнути гайку так, що її буде складно відкрутити.


Перед початком експлуатації закаточной машинки необхідно прибрати з її поверхні консервирующую мастило. Після консервації продуктів необхідно витерти насухо всі частини машинки. Періодично рекомендується змащувати вісь і ролик машинним маслом.

Загальні
Тип Напіваватомат
Матеріал Сталь + пластик
Додаткові характеристики На підшипнику
Колір Чорний
Країна виробництва Україна м. Кременчуг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Закаточний ключ ДНІПРЯНОЧКА напівавтомат підшипник

  • Код товару: 00124
  • Коротка назва: хоз085
  • Наявність: В наявності
  • 370.00грн.