Маслобойка ІМПУЛЬС 6 л

3300.00грн.

  • Код товару: 12896
  • Коротка назва: РРО 1431
  • Наявність: В наявності

Маслобойка Імпульс - побутової апарат для збивання масла. Як первинний продукт використовується високожирні сливка, що виходить в результаті сепарації молока. Як продукт сепарації може виступати тільки молоко, зібране в домашніх умовах. Так як воно має відповідний відсоток жирності. Крім прямого призначення, даний апарат ефективний при приготуванні коктейлів.

Маслобойка Імпульс - ефективний апарат для розрахункових умов експлуатації. Дозволяє розширити асортиментний ряд продуктів, одержуваних у результаті ведення домашнього господарства. Дає можливість зробити приватне господарство максимально ефективним. Забезпечує економічність і прибутковість домашнього господарства.

Маслобойка Імпульс - виконана з міцного матеріалу. Прозорий полікарбонат забезпечує ряд переваг. Це і легкість санітарно-гігієнічної обробки. Це можливість візуального контролю за наповнюваністю ємності і процесу виготовлення масла. Це і ударостійкість основного матеріалу, а як наслідок тривалість експлуатації. Зменшення ймовірності випадкового пошкодження. Мірна шкала дозволяє відстежувати кількість первинного продукту. Конструктивно передбачена легкість обробки. Апарат легко розбирається на окремі деталі, обробляється спеціальними розчинами для молочних продуктів. Може кип'ятити або стерилізувати при температурі до 150̊ С. Апарат і його комплектуючі не піддаються корозійної процесам. Полікарбонат не втрачає колір. Передбачено гасіння вібрації, апарат має підвищену міцність. За рахунок діелектрічності матеріалу максимально збільшена електробезпека користувача.

Загальні
Бренд ТОВ «Імпульс Агро»
Висота 51 см
Потужність, Вт 400 Вт
Діаметр 32 см
Об'єм баку 6 л
Живлення Від мережі 220 В
Частотний діапазон, ГГц 50 Гц
Частота обертання, об / хв: 1380
Доповнення Безперервна робота – не більше 30 хв; час на вироблення кінцевого продукту – 10-30 хв;
Вага, кг 7,1 кг
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.