0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0
  • Закаточний ключ ЗАПОРІЖЖЯ нікельований ролик

Закаточний ключ «Запоріжжя» Ni (ролик)- це доступний і надійний пристрій для домашньої консервації.


Конструкція цього закаточного ключа аналогічна більш дорогим закачування. Ключ має верхню і бічну ручки з пластика, металевий корпус, покритий харчовим багатошаровим покриттям - нікелем і напівавтоматичний механізм, що підводить закочувальний ролик до центру диска.

Закаточний ключ перед початком роботи необхідно вимити від заводського мастила і витерти насухо. Привести в початкове положення запорізький напівавтомат можна обертаючи бічну ручку проти годинникової стрілки до упору. Після цього встановіть ключ на підготовлену до консервації банку з кришкою притиснувши щільно за верхню ручку. Обертаючи бічну ручку в напрямку руху годинникової стрілки закатати банку. Банку можна вважати загорненої коли ви відчуєте упор при обертанні. У цей момент закочувальний ролик остаточно обкатати кришку навколо горловини банки.

Закаточними ключами ми займаємося більше десяти років, маючи достатній досвід оптових продажів закаточного ключа виробництва Запоріжжя, можемо відповідально заявити, що не дивлячись на невисоку ціну це один з найбільш якісних закочувальних ключів. Повернення закаточного ключа Запоріжжі не перевищують 0,1% від проданого кількості (один з тисячі) і в основному пов'язані з боєм при відправці безвідповідальними перевізниками. Виробник закаточного ключа вкрай відповідально ставиться до якості кожної деталі і регулювань ролика і приводить механізму, що і привело до досягнення найвищої якості продукції.

Загальні
Тип Напівавтомат
Матеріал Сталь, нікельований ролик, пластик
Додаткові характеристики На ролику
Колір Чорний
Країна виробництва Україна м. Запоріжжя

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Закаточний ключ ЗАПОРІЖЖЯ нікельований ролик

  • Код товару: 00270
  • Коротка назва: хоз058
  • Наявність: В наявності
  • 200.00грн.