Анод магнієвий для бойлера M5 d21х210х185 УКРАЇНА

70.00грн.

  • Код товару: 08333
  • Коротка назва: бой023
  • Наявність: В наявності

Магнієвий анод для бойлера є важливою деталлю у внутрішній системі електричного бойлера. Анод зроблений з магнієвого сплаву, усередині якого знаходиться металева основа з різьбленням. Різьба необхідна для кріплення анода поруч з нагрівальним елементом Теном.

Анод сприяє захисту стінок бака від корозії (іржі) і зменшує кількість накипу. Корозія згодом проїдає навіть емальоване внутрішнє покриття бака, в слідстві чого він починає протікати. Якщо площа ураженої металу не значна, то бак можна відремонтувати самостійно в домашніх умовах за допомогою холодного зварювання. Якщо ж площа іржі велика, то бак не підлягає ремонту і доведеться купити новий бойлер.

При купівлі нового електричного бойлера магнієвий анод йде в комплекті і є обов'язковим елементом. В процесі експлуатації бойлера, в залежності від жорсткості води і інтенсивності використання магнієвий анод для бойлера руйнується.

Термін експлуатації залежить від багатьох факторів: частота використання бойлера, жорсткість води, якість самого анода. У різних виробників термін роботи різний, але ми рекомендуємо робити профілактичний огляд, чистку та заміну не рідше ніж раз на рік. Якщо магнієвий анод добре зберігся більш 50%, його можна і не міняти. В основному він руйнується частково або повністю, тим самим рятуючи внутрішні стінка бака від іржі і ТЕН від накипу.

Магнієвий анод для бойлера, вступаючи в хімічну реакцію, значно зменшує утворення накипу на стінках трубок нагрівального елементу. Якщо прибрати такий захист, то ТЕН дуже швидко обросте накипом. Причому шар накипу має дуже низьку теплопровідність і ТЕНу доводиться працювати довше ніж йому треба при нормальних умовах. В результаті збільшується час нагрівання води в бойлері, перевитрата електроенергії і значно зменшується термін служби самого Тена. Тому магнієвий анод для бойлера є просто необхідним елементом якщо ви хочете щоб щоб ваш електричний бойлер працював якомога довше.

При розкладанні анода хімічний склад води практично не змінюється і залишається абсолютно безпечним для людини.

Одна з деталей накопичувального електричного водонагрівача-магнієвий анод.

Анод представляє собою металевий штир з нанесеним на нього шаром в 10-15мм магнієвого сплаву. Анод грає важливу роль в процесі захисту бака водонагрівача від корозії, внаслідок якої порушується герметичність внутрішнього бака, він починає руйнуватися і протікати. Магнієвий анод входить в комплектацію бойлера, і встановлений на внутрішній стороні фланця, поруч з Теном. В процесі експлуатації анод починає руйнуватися, і після декількох років роботи анод найчастіше потребує заміни.

Замінювати анод необхідно своєчасно, більшість виробників рекомендує робити це щорічно, під час чищення агрегату. Але якщо під час чищення виявилося, що стан анода хороше, заміну можна не проводити, все залежить від жорсткості води, яку нагріває водонагрівач.

Загальні
Довжина 197, разом з кріпленням - 434мм
Тип Анод
Діаметр 5мм
Матеріал Магнієвий сплав
Додаткові характеристики Довга ніжка 237мм
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре