0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0
  • Бойлер NOVA TEC C Direkt Dry NT-DD 80л сухий тен

Щоб користувач побутовою технікою зміг назавжди забути про проблеми, пов'язані з відсутністю в крані чистої, гарячої води, йому знадобиться якісний, надійний водонагрівач. Вдалим прикладом такого корисного, довговічного пристрою є бойлер NOVA TEC Direct Dry 80. Цей водонагрівач володіє зручною формою і має компактні розміри. Бойлер кращим чином підходить для активної, щоденної експлуатації в домашніх умовах, і забезпечить своїх власників кількістю нагрітої води, достатнім як для комфортної роботи на кухні, так і для прийому душу і здійснення інших щоденних гігієнічних процедур.

Довговічний, ергономічний корпус

Бойлер має циліндричну форму і оснащений спеціальними кріпленнями, завдяки чому легко кріпиться на стіну в вертикальному положенні. Компактні, як для п'ятдесятилітрових резервуара, розміри, дозволяють розміщувати бойлер в невеликих ванних кімнатах міських квартир або в підсобних приміщеннях приватних домоволодінь, офісів і закладів громадського харчування. Корпус бака водонагрівача створений з надзвичайно міцної нержавіючої сталі. Цей матеріал добре витримує високий тиск, і практично не піддається корозії, провоцируемой постійним контактом з водою. Також сталевий бак покритий довговічний, спеціальною емаллю, створеної з титану. Титан відрізняється стійкістю до корозійних процесів і надає бачка додатковий захист, що зводять до нуля ймовірність появи навіть мікроскопічних протікання. Внутрішня поверхня бачка вислана поліуретаном, який одночасно виконує кілька важливих функцій. Перша з них полягає в якісній теплоізоляції, яка підвищує енергоефективність бойлера приблизно на 30%, що значно знижує витрати електроенергії на підігрів набраної води. І друга функція, яку виконує поліуретанова прошарок & ndash; захисна, антикорозійна. Шар створює додаткову перешкоду між сталевими стінками бойлера NOVA TEC Direct Dry 80 і водою, і не дозволяє накипу осідати на внутрішній поверхні корпусу.

Подвійний нагрівальний елемент і якісні захисні системи

Крім якісного, довговічного бачка і загального ергономічного дизайну, водонагрівач оснащений потужними нагрівальними і захисними системами. Усередині бачка розташований сталевий, чи не іржавіє фланець, на якому встановлені два нагрівальних елемента. Обидва Тена виконані з міді, яка теж не піддається корозії. Тени закриті спеціальними колбами, які не впливають на швидкість прогрівання води, але захищають нагрівальні елементи від накипу, луги, солі і агресивних органічних речовин, які можуть міститися в трубопровідної воді. Подвійний ТЕН забезпечує максимально швидкий прогрів води, що робить використання бойлера гранично комфортним. Поруч з нагрівальними елементами розташований потовщений магнієвий анод. Цей захисний елемент притягує до себе накип та інший бруд, тим самим фільтруючи воду, яку згодом можна сміливо використовувати для гігієнічних процедур. Бойлер оснащений спеціальним термостатом безпеки, який не дозволить пристрою перегрітися, і вимкне його, коли температура води досягне 77 градусів за Цельсієм. Також пристрій оснащений спеціальним клапаном, який в автоматичному режимі скидає надлишковий тиск і, тим самим, зводить імовірність виникнення поломки до нуля.

Загальні
Висота (мм) 760
Глибина (мм) 460
Ширина (мм) 460
Бренд Nova Tec
Тип водонагрівача Накопичувальний
Форма баку Циліндрична
Об'єм баку 80 л
Потужність нагрівального елементу 1600 Вт (2х800 Вт)
Тип нагрівального елемента Сухий тен
Кількість тенів 2
Тип встановлення Вертикально
Внутрішнє покриття Емальована сталь
Матеріал бака Сталь
Максимальна температура нагріву 75 °C
Колір виробника Білий
Гарантія на бак 7 років
Гарантія на електричну частину 1 рік
Запобіжний клапан (захист від надлишкового тиску) Є
Вага 27 кг
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Бойлер NOVA TEC C Direkt Dry NT-DD 80л сухий тен

  • Код товару: 08744
  • Коротка назва: РРО 174
  • Наявність: Нема в наявності
  • 5790.00грн.


Теги: бойлер NOVA TEC, бойлер 80 літрів, бойлер сухий тен