Холодильник Grunhelm GTF-159M білий 2-х камерний верхня камера 1590х550х550

7100.00грн.

  • Код товару: 08843
  • Коротка назва: РРО 753
  • Наявність: В наявності

Крапельна система

Холодильник Grunhelm GTF-159M працює за рахунок продуктивної системи статичного охолодження, яка передбачає наявність нагріваємої стінки, яка періодично розморожує іній, який на ній накопичується. Таким чином, ви не маєте потребу в старому варіанті розморожування, коли намерзає товстий шар льоду, який необхідно було сколювати або тривалий час чекати його відтавання - все відбувається в автоматичному режимі без вашої участі.

Класична конструкція

Холодильник має два головних відсіки - холодильний і морозильний. Перший має об'єм 166 л, за рахунок чого ви зможете досить продуктивно використовувати простір, помістивши в нього багато продуктів. Морозильна камера на 41 л розташовується у верхній частині техніки.

Скляні полиці

Простір камер холодильника розподілено на зони за рахунок застосування скляних полиць, які можна встановити на різних рівнях по вертикалі. Скло має міцну структуру, за рахунок чого витримує велике навантаження, яке вони надають на нього посудом і їжею. Його прозорість допомагає зробити простір естетичним. Також це сприяє тому, що світло легко проникає всередину і не має ніяких перешкод на своєму шляху, тому всередині все якісно висвітлюється.

Механічне управління

Холодильник використовує надійну механічну систему управління, яка виправдовує себе вже не перший рік, не дивлячись на те, що інші варіанти управління також активно використовуються в подібних пристроях. Механічний блок взаємодії простий і зрозумілий, за рахунок чого не викликає будь-яких ускладнень в експлуатації.

Економна техніка

Застосування холодильника незмінно вимагає подачі електроенергії. Якщо ж це холодильник класу А+, то електрики потрібно вже значно менше. Економна витрата - сильна сторона техніки.

Загальні
Спосіб встановлення окремо
Тип двокамерний
Тип компресора поршневий
Загальний об'єм 240 л
Потужність заморожування 2 кг\доба
Система охолодження статична
Загальний обсяг холодильної камери 199 л
Загальний об'єм морозильної камери 41 л
Кількість дверей 2
Кількість полиць холод.: 4 полиці; 3 дверні полиці; контенер для овочів.
Кліматичний клас N-ST
Клас енергоспоживання А+
Тип управління механічне
Холодоагент R600a
Рівень шуму, дБ 42
Колір білий
Габарити (ВхШхГ) 159х55х55 см
Вага 42 кг
Гарантія 1 рік
Країна виробництва Китай

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре