М`ясорубка Grunhelm 1200W AMG31B 3 реш насад ковбас кеббе реверс продуктивність 1.2 кг НЕМА

900.00грн.

  • Код товару: 08779
  • Коротка назва: РРО 394
  • Наявність: В наявності

Електрична м'ясорубка Представляємо Вам сучасні і функціональні м'ясорубку, яка припаде до душі будь-якій господині. Прилад відмінно витримує постійні інтенсивні навантаження, тому з легкістю справляється з різними видами м'яса, в тому числі з прожилками і плівкою.

Головна її особливість - висока продуктивність. При потужності в 1200 Вт, вона здатна переробити до 1.2 кг продуктів за все за одну хвилину.

Ну а щоб запобігти небажаній поломку, виробник передбачив наявність спеціального захисту двигуна. Якщо ж перевантаження все-таки трапиться, захист автоматично розімкнеться ланцюг і техніка призупинить свою роботу.

Також варто відзначити наявність функції «реверс», завдяки якій робочий вал може обертатися в протилежному напрямку, позбавляючи його від намотаних жорстких жив.

Передня частина корпусу м'ясорубки виготовлена ​​з металу, коли як сама вона має пластиковий корпус. Для запобігання ковзання по поверхні, передбачені спеціальні прогумовані ніжки. У комплект разом з приладом входять три перфорованих диска з різним діаметром отворів і дві насадки для приготування домашніх ковбас, одна з яких для ковбас «Кеббе».

особливості:

Високий рівень потужністю 1200 Вт

Низький рівень шуму

Можливість приготування ковбас

Захист при перевантаженні

широкий піддон

Комплектація:

- 3 види металевих решіток

- Хрещатий режіщій ніж

- Металевий піддон для м'яса

- Насадка для ковбас

- Насадки «Кеббе» А / Б

- Штовхач

- Інструкція

- Гарантійний талон

Загальні
Бренд Grunhelm
Потужність, Вт 1200
Доповнення решіток для фаршу - 3, реверс, захист мотора від перегріву, насадка для ковбасок, насадка «кеббе», лоток, штовхач, нековзаюча основа, алюмінієвий піддон для м'яса
Колір білий\серебристий

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре