0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Мобільність

Вентилятор Vilgrand - мобільне охолоджувальний пристрій, який допоможе легко перенести виснажливу літню спеку і отримати потік свіжого повітря, створивши комфортні умови в квартирі або офісі. Напольна модель з елементарним кнопковим управлінням, можна спокійно переносити з місця на місце, навіть за межі будинку, і вибравши потрібний режим, насолоджуватися прохолодою.


Краса і спокій

Чепуристий на вигляд вентилятор Vilgrand білого кольору з блакитними лопатями додасть своєрідний колорит в інтер'єр житлової кімнати і прикрасить сухий офісний стиль. Завдяки тихому заколисуючого дзижчання і відчуття свіжої прохолоди, створюються сприятливі умови для плідної роботи в кабінеті, відпочинку і спокійного сну в спальні або дитячій кімнаті.


Ефективна простота

Нескладний в зверненні і невибагливий в обслуговуванні. Великі лопаті, можливість регулювання кута нахилу до 30° і функція обертання на 90° з фіксацією поворотного режиму, служать ефективному охолодженню, направляючи підбадьорливий потік в найвіддаленіші куточки приміщення. Три швидкості обертання і опція регулювання висоти, налаштовують роботу пристрою під бажані умови комфортності і власні переваги. Яскраве підсвічування полегшує пошуки вентилятора в нічний час. Крім того, Vilgrand не сушить повітря, а наповнює його цілющою прохолодою і свіжістю.


Стійкість і безпеку

Потужна підставка гарантує стійкість конструкції в будь-якому місці розміщення, що важливо для сімей з рухомими дітьми і домашніми вихованцями. Захисна решітка забезпечує безпечну експлуатацію приладу, обмежує доступ цікавих малюків до обертових лопатей, захищає руки і одяг від удару і пошкоджень.

Загальні
Бренд Vilgrand
Тип вентилятора підлоговий
Споживна потужність 45
Діаметр 40
Кількість швидкостей 3
Матеріал метал\пластик
Функція обертання є
Регулювання по висоті є
Регулювання нахилу є
Доповнення підсвітка
Колір білий\синій
Гарантія 12 міс

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Вентилятор підлоговий Vilgrand VF401 Blue 45W 3 швидкості кут повороту 90 D=40 см підсвітка

  • Код товару: 09193
  • Коротка назва: РРО 563
  • Наявність: Нема в наявності
  • 1000.00грн.


Теги: вентилятор, вентилятор настільний, вентилятор Vilgrand