Обігрівач склокерамічний AFRICA А510 чорний 500 Вт 1020х745х12мм

2570.00грн.

  • Код товару: 09891
  • Коротка назва: РРО 906
  • Наявність: Нема в наявності

Обігрівач керамічний AFRICA

Керамічні панелі опалення є найкращим варіантом для обігріву в приміщенні. Завдяки своїм прекрасним характеристикам ці обігрівачі досить швидко набули популярності серед покупців. Хоча вони не так давно на ринку теплового обладнання, але вже встигли стати досить популярними серед покупців. На вибір покупців надані теплові панелі з різною потужністю, що дозволяє підібрати прилад для опалення квартири виходячи з метражу кімнат, щоб підтримувати комфортну температуру приміщення, уникаючи зайвих витрат електроенергії. Також під час роботи керамічні обігрівачі не сушать повітря, не спалюють кисень і досить швидко створюють оптимальну температуру в кімнаті.

Загальні характеристики та види обігрівачів

У виробництві даного обладнання для опалення квартир, використовують панелі з кераміки, поєднуючи їх в одну плиту з внутрішнім нагрівальним елементом і металевих корпусом. Робота даного виду електроопалення заснована на інфрачервоному обігріві (випромінюванні) і природної еко-конвенції. Це найбільш оптимальний і економічний механізм обігріву житлових і офісних приміщень, що забезпечує найкраще рівномірний та комфортний розподіл тепла.

На нашому сайті представлені моделі керамічних обігрівачів як з механічним управлінням кнопкою вмикання / вимикання (обігрівачі ТМ Африка серії «А»), так і розумних обігрівачів, в які вбудований електронний терморегулятор (обігрівачі ТМ Африка обігрівачі серії «Т») з датчиком температури повітря і датчиком температури поверхні панелі. Також програматор (обігрівачі ТМ Африка обігрівачі серії «Х») з тими ж датчиками, що є крайньо зручним, адже завдяки їм можна задавати обмеження по температурі, а в разі застосування програм (керамічні обігрівачі ТМ Африка серії «Х») добовий або тижневий цикл обігріву з погодинним програмуванням декількох температур в приміщенні для підтримки комфорту і затишної обстановки в квартирі.

Переваги керамічних батарей

Для виробництва теплових панелей використовуються виключно натуральні матеріали та екологічно чисті матеріали, що підтверджено Сертифікатом Відповідності та Декларацією про Відповідно, укладенням СЕС, що безумовно є плюсом, адже завдяки цьому прилад для опалення квартир не виділяє ніяких токсичних, негативно впливають на людину речовин навіть при нагріванні до дозволених Державними Будівельними Нормами України 85 градусами. Також плюсом є довговічність керамічних електропанелі, термін служби яких становить не менше 30 років.

Інфрачервоний і комбінований з еко-конвекцією обігрів будь-яких приміщень в поєднанні з терморегулятором або програматором забезпечить найбільш економічне використання електроенергії.

Сучасні моделі пристроїв ТМ Африка і досконала конструкція керамічних електропанелі дозволяє найбільш рівномірно прогрівати будь-які приміщення.

Завдяки застосуванню керамограніта в виготовленні обогевателей, вони мають акумулюючий ефект, який дозволяє додатково економити електроенергію при їх використанні.

Кераміка також дуже економічна, завдяки чому може використовуватися не тільки як додаткове, але і як автономне або основне опалення квартир, будинків, офісів, готелів, санаторіїв, турбаз та інших приміщень.

Працюють такі обігрівачі безшумно та безпечно. Якщо ж говорити про недоліки, то їх немає.

Загальні
Об'єм обігріву, м³ 28-38
Особливості із заземленням;турборежім;індикатор включення;можливість використання у ванних кімнатах;економне обігрів;підтримка температури;
Довжина шнуру, м 1,5
Матеріал поверхності Загартоване скло
Потужність, Вт 500
Напруга живлення, В 220
Ступінь захисту IP44
Кількість тенів 1
Площа обігріву, м² 10-15
Максимальна температура, C 80
Тип управління з кнопкою ввімкнення/вимкнення
Доповнення настінні кріплення
Виробник AFRICA
Вага, кг 14
Колір чорний
Габарити (ВхШхГ) 1020х475х12 мм
Гарантія 5 років
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.