0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Представлене обладнання користується широкою затребуваністю в побутовій сфері. Його призначення - очищати повітря від вологи і шкідливих домішок, нормалізує мікроклімат в приміщенні. Завдяки технічним характеристикам і високих показників ефективності цей виріб використовується на наступних об'єктах:

 • ванні кімнати;
 • санвузли;
 • кухні;
 • Рсторанні комплекси;
 • готелі;
 • спортивні зали;
 • СТО і так далі.

Доступні типорозміри:

ZEFIR Ø100

ZEFIR Ø120

Можливі виконання:

S - стандарт

WP - з шнурковим вимикачем

Стандартний виконання

ZEFIR Ø100 S 007-4200A

ZEFIR Ø100 WP 007-4202A

ZEFIR Ø120 S 007-4201A

ZEFIR Ø120 WP 007-4205A

Можливі кольори: білий

Тип підшипника: втулка

Користувачів обладнання перестануть турбувати неприємні запахи, зайва вологість повітря і наявність в ньому ряду шкідливих домішок, що утворюються в процесі приготування їжі. Це не тільки обов'язкова умова створення оптимального мікроклімату, але ще і вимоги відповідальних від державних органів. Адже кожна людина повинна бути оточений належним рівнем комфорту і безпеки.

Все це надає компанія DOSPEL - один з незаперечних лідерів в області створення і впровадження кліматичного обладнання різного призначення. Її продукція в усьому світі представлена ​​в якості одних з ефективних, економічних і доступних пристроїв. Представлений факт неодноразово підтверджується всевозможними випробуваннями і перевірки.

Вентилятор Dospel ZEFIR 100 WP встановлюється безпосередньо в стелю або стіну приміщення в шахту воздуховода загальної вентиляційної системи будівлі. Корпус вироби має компактний дизайном, здатним легко вписатися в будь-який інтер'єр кімнати. Назовні виходить лише лицьова частина вироби, укомплектована спеціальними гратами захисного призначення. Завдяки їй, внутрішні елементи обладнання захищені від попадання дрібного сміття і пилу. Це дає підстави стверджувати, що цей продукт працює багато років на постійній основі, не Втрачаючи свої позитивних характеристик.

особливості пристрою

Корпус представленої моделі вентилятора виготовлений з високоміцного АБС-пластика, стійкого до шкідливого впливу ультрафіолету і корозії. Його міцність дозволяє вентилятора легко витримувати механічні дії, які є пагубними для Аналогічних пристроїв друге виробників.

Прийнятною Шумовий вплив вентилятора забезпечено аеродинамічний крильчаткою в поєднанні з високопродуктивним, але економічним електродвигуном. Така особливість дозволяє встановлювати цей пристрій на громадських об'єктах культурного призначення. Компанія Dospel піклуватися про те, що кожен споживач її продукції відчував Високий ступінь комфорту і безпеки. Виріб повністю підходить для установки в круглі повітроводи різного діаметру.

Загальні
Тип вентилятора побутовий
Потужність, Вт 15
Розхід повітря, м куб 100
Статичний тиск, Ра 34
Акустичний тиск, dB (A) 40
Струм, А 0.12
Макс.робоча темп, °C 40
Частота обертів двигуна, rpm 2650
Розмір 100
Тип підшипника втулка
Вага 0.5 кг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Вентилятор побутовий ZEFIR d=100 WP вилкою та ланцюжком

 • Код товару: 00179
 • Коротка назва: вент002
 • Наявність: В наявності
 • 420.00грн.