0
0
0
0

Шампунь з воском STIHL СС 30 для очищення автомобілів. Високоякісні воски захищають пофарбовані лаковані поверхні і надають їм новий блиск.  Використовується для видалення типових вуличних забруднень, таких як сіль, пил та залишки комах з будь-яких автомобілів. Засіб містить воскові компоненти і добре піниться. Після використання залишає водовідштовхувальний ефект і блиск на тривалий час. Обсяг 1 літр

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип Засоби для безконтактної мийки
Об'єм, л 1 л
pH 5,5-6,5 (слабокислий)
Виробник Stihl
Країна виробництва Німеччина

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Автошампунь з воском CC 30 (1 л) Stihl 07970102047 Німеччина

  • Код товару: 10634
  • Коротка назва: мий012
  • Наявність: Нема в наявності
  • 350.00грн.


Рекомендовані товари

Бачок на хімію до мийки клямка

Бачок на хімію до мийки клямка

Насадка для піни на пістолет для мийки високого тиску (автомийки) - під засувку.Пеногенератор / Піноутворювач / Пінний наконечник для автомийкиТип з'єднання: стандартна засувка з п..

210.00грн.

Бачок на хімію до мийки різьба

Бачок на хімію до мийки різьба

Насадка на автомийку "пеногенератор" призначена для примусового формування потоку піни, необхідного для якісного миття різних поверхонь і видалення різного роду атмосферних забрудн..

225.00грн.

Теги: Автошампунь з воском Stihl, автошампунь з воском, автошампунь