Доїльний апарат ІМПУЛЬС-РОТОР КОРОВА 1-5 корів (рез.Д.041) відро полікарбонатне 20л.

7600.00грн.

  • Код товару: 10962
  • Коротка назва: РРО 1101
  • Наявність: В наявності

Доїльний апарат Імпульс-Ротор - ефективний спосіб механізації процесів молочного тваринництва. Застосовується для доїння корів, овець, кіз. Характеризується напівпрофесійними технічними параметрами. Може ефективно використовуватися в умовах середнього або малого фермерського господарства. Може використовуватися в умовах великого приватного господарства. Розрахований на обробку до 6 корів або 15 кіз. Може одночасно доїти кілька тварин.


Доїльний апарат Імпульс-Ротор - характеризується оптимальною, максимально працездатною конструкцією. Виготовлений з міцного, сучасного матеріалу. Розрахованого на негативні механічні дії. Агрегат характеризується тихою роботою. Чи не лякає обслуживаемое тварина. Матеріал, що використовується і комплектуючі відповідають необхідним санітарним стандартам. Зручний для технічного і санітарно-гігієнічного обслуговування.


Застосування доїльного апарату Імпульс-Ротор дозволяє ефективно налагодити виробничий процес. Забезпечує максимально раціональний витрата часу і зусиль. Дозволяє вивільнити ресурс часу на інші процеси. Агрегат обслуговується однією людиною. Виконує обробку великої кількості тварин за мінімальну кількість часу. Економічно ефективна українська розробка для сучасного малого і середнього тваринництва.

Загальні
Бренд ИМПУЛЬС-РОТОР
Потужність, Вт 400
Живлення 220(±22)V, 50Hz
Кількість обслуговуваних корів 1-5
Кількість одночасно обслуговуваних тварин 1-2
Максимальна вакуумний тиск, кг/см2 80
Доповнення оптимальний режим роботи/пауза вакуумного насоса: сухий. (Масл.) 20/20 (40/20)
Тип двигуна вакуумний, роторний сухий; масляний
Габарити (ВхШхГ) 40х20х23 см
Вага 19,5 кг
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре