0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Наш інтернет-магазин, пропонує вам великий  асортимент запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів для сепараторів Мотор Січ. Ми глибоко спеціалізуємося на такому понятті як: запчастини для сепаратора «Мотор Січ».

Молочні сепаратори «Мотор Січ» відрізняються надійністю і практичністю у використанні.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати оригінальні запчастини (привід в зборі, двигун, шнур двигуна, барабан, гайка барабана, корпус, лійка, регулювальний жиклер, ущільнювальна гумка, поплавкова камера, та ін) до українських сепараторів «Мотор Січ».

Доставка по всій Україні.

Деталі сепаратора виготовлені з харчових алюмінієвих сплавів. Продуктивність по молоку становить понад 80л/ч.

У наш час покупцеві пропонується великий асортимент продуктів з молока. Проте складно придбати в наших магазинах якісні молочні продукти харчування, а саме: кефір, ряжанку, молоко, йогурт, вершки і ін. Однак придбавши звичайний молочний сепаратор, є можливість приготувати улюблені вироби з молока якісно і самостійно. Купивши простий сепаратор молока, можна отримати всі вищеперелічені продукти.

Якщо поставити молоко в холодильник на кілька днів і дати йому там спокійно постояти, більш легкі крапельки жиру поступово спливуть і зберуться у верхній частині посуду. Коли з цієї верхній частині рідину злити, отримаємо вже вершки. У них набагато більше жиру, ніж у молоці. Таким чином, у банку залишиться знежирене молоко. Але це довгий і незручний процес, який не актуальне в наш час. Ми пропонуємо сепаратор для молока, який прискорить процес.


Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Гайка до барабану сепаратора Мотор Сич (металевий)

  • Код товару: 00285
  • Коротка назва: мс003
  • Наявність: В наявності
  • 95.00грн.


Теги: Запчастини Мотор Січ