0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Наш інтернет-магазин, пропонує вам великий  асортимент запчастин, витратних матеріалів та аксесуарів для сепараторів Мотор Січ. Ми глибоко спеціалізуємося на такому понятті як: запчастини для сепаратора «Мотор Січ».

Молочні сепаратори «Мотор Січ» відрізняються надійністю і практичністю у використанні.

У нашому інтернет-магазині Ви можете придбати оригінальні запчастини (привід в зборі, двигун, шнур двигуна, барабан, гайка барабана, корпус, лійка, регулювальний жиклер, ущільнювальна гумка, поплавкова камера, та ін) до українських сепараторів «Мотор Січ».

Доставка по всій Україні.

Деталі сепаратора виготовлені з харчових алюмінієвих сплавів. Продуктивність по молоку становить понад 80л/ч.

У наш час покупцеві пропонується великий асортимент продуктів з молока. Проте складно придбати в наших магазинах якісні молочні продукти харчування, а саме: кефір, ряжанку, молоко, йогурт, вершки і ін. Однак придбавши звичайний молочний сепаратор, є можливість приготувати улюблені вироби з молока якісно і самостійно. Купивши простий сепаратор молока, можна отримати всі вищеперелічені продукти.

Якщо поставити молоко в холодильник на кілька днів і дати йому там спокійно постояти, більш легкі крапельки жиру поступово спливуть і зберуться у верхній частині посуду. Коли з цієї верхній частині рідину злити, отримаємо вже вершки. У них набагато більше жиру, ніж у молоці. Таким чином, у банку залишиться знежирене молоко. Але це довгий і незручний процес, який не актуальне в наш час. Ми пропонуємо сепаратор для молока, який прискорить процес.


Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Гайка м`ясорубки алюмінієва Мотор Сич

  • Код товару: 00286
  • Коротка назва: мс004
  • Наявність: В наявності
  • 220.00грн.


Теги: Запчастини Мотор Січ