0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Газова колонка моделі Ariston SuperLux DGI 10L CF проточного типу - це агрегат з відсутністю вбудованої ємності. Вода нагрівається в процесі проходження через систему нагріву. Висока потужність нагріву забезпечена газовим джерелом енергії. Агрегат здатний працювати без харчування і не вимагає електроенергії.

Технічні характеристики

Теплообмінник досягає номінальної потужності в 17,4 кВт. За хвилину модель Ariston SuperLux DGI 10L CF може видати до 10 літрів гарячої води при температурі 25 ° С. Керують агрегатом вручну за допомогою механічних ручок. Такий тип управління вважається більш надійним і простим. Ефективну роботу водонагрівача забезпечує один теплообмінник. Камера згоряння відкритого типу представлена ​​димоходом діаметром в 110 міліметрів.

Особливості

Модель Ariston SuperLux DGI 10L CF розрахована на постійний тиск, тому що подача води відбувається під напором. Це дозволяє встановлювати пристрій безпосередньо до водопроводу, а також проводити кілька водорозбірних точок. Полум'я в моделі розпалюється за допомогою електричної іскри.

Функціональні можливості

Виробники моделі Ariston SuperLux DGI 10L CF забезпечили високий рівень захисту. Перш за все виділяють наявність регулятора встановленої температури. Газоконтролю дозволяє контролювати потік газу і, в разі його відсутності, перекривати подачу. Невід'ємними функціями вважаються захисту від перегріву і замерзання.

Установка

Габарити водонагрівача складають 55х33х19,7 сантиметрів, а вага 8,7 кілограм. Вертикальний тип установки дозволяє встановлювати пристрій у вузьких приміщеннях. А прямокутна форма і білий колір доповнять інтер'єр.

Основні показники Газова колонка моделі Ariston SuperLux DGI 10L CF проточного типу - це агрегат з відсутністю вбудованої ємності.

Загальні
Тип газовий проточний (газова колонка)
Тип установки настінний
Спосіб монтажу вертикальний
Форма прямокутна
Підводка труб нижня
Матеріал корпусу сталь
Потужність, кВт 20
Максимальна температура, C 65
Тиск води (min/max), атм 0,15 / 10
Виробник Ariston
Витрати води, л/хв 10
Додаткові характеристики Електрозапалювач - 2 x 1,5V LR20. Захист від витоку газу. Захист від перегріву. Захист від нестачі води. Захист від надлишку тиску.
Колір білий
Габарити (ВхШхГ) 55х32,5х21 см
Вага 9 кг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Водонагрівач газовий проточний ARISTON DGI 10L CF SUPERLUX 10 л хвилина 20 кВт батарейки

  • Код товару: 09292
  • Коротка назва: РРО 180
  • Наявність: Нема в наявності
  • 5950.00грн.


Теги: Газова колонка Ariston, колонка 10 л