0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Ariston Marco Polo M2 10L FF полутурбо – стильна та надійна проточна модель з високим ККД (88%) і повним набором корисних опцій. А щоб Марко Поло послужив довше, виробник забезпечив його багатоступеневою системою безпеки, захистивши і пристрій, і самого користувача.

Переваги Ariston Marco Polo M2 10L FF NG

Висока потужність, швидкий нагрів

Теплова потужність склала 20 кВт. Цього достатньо, щоб гріти воду зі швидкістю 10 літрів за хвилину. Ступенева регулювання потужності дозволяє виставити оптимальний режим нагріву.

Зручне управління

На невеликий, але інформативний РК-дисплей виводиться вся актуальна інформація станом системи і налагодженому режимі. Для зміни параметрів поруч з екраном розташувалися зручні кнопки з підказками – навіть без інструкції легко розібратися.

Компактні форми, стильний зовнішній вигляд

32 х 52, 3x13 см (ШхВхГ) – стільки місця доведеться виділити на стіні в приміщенні, щоб розташувати Ariston Marco Polo M2 10L FF NG. Корпус виконаний в білому кольорі, це дозволяє гармонійно поєднувати його  іншими предметами інтер'єру, або взагалі зробити практично непомітним, адже і працює модель гранично тихо.

Технічні нюанси

Ariston Marco Polo M2 10L FF NG працює на природному або зрідженому газі і є полутурбированной моделлю. Це  означає, що камера згоряння відкрита, а продукти горіння примусово виводяться через коаксіальну трубу, розташовану горизонтально у верхній частині корпусу. Від турбо-моделей полутурбированная Marco Polo M2 10L FF NG відрізняється ще й тим, що для своєї роботи вона бере повітря прямо з приміщення, а не ззовні.

Технічні показники

У Marco Polo M2 10L FF NG є регулятор натиску води, але навіть якщо він трохи більше 0,4 бар, модель продовжує справно гріти воду. Так само легко вона справляється і з низьким тиском газу – допускається мінімум 8,6 мбар.

Система безпеки

Для швидкого виявлення будь-яких помилок в роботі виробник поставив сюди механізм самодіагностики. Якщо температура в приміщенні падає нижче 0 градусів, система автоматично вимикає підігрів, щоб захистити пристрій від замерзання. Також в моделі є подвійний захист від перегріву, захист від зворотної тяги, вимикання подачі газу при відсутності полум'я  в пальнику.

Загальні
Тип газовий проточний
Тип установки вертикальний
Форма прямокутна
Підводка труб нижня
Матеріал корпусу сталь
Потужність, кВт 18
Максимальна температура, C 65
Виробник Ariston
Колір білий
Габарити (ВхШхГ) 520х320х130 мм
Вага 9 кг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Водонагрівач газовий проточний ARISTON Marco POLO 10L NG 10 літрів хвилину 18кВт ТУРБО

  • Код товару: 10114
  • Коротка назва: РРО 973
  • Наявність: Нема в наявності
  • 9230.00грн.


Теги: Газова колонка Ariston, колонка 10 л