0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Завжди з гарячою водою

Проточний газовий водонагрівач Roda JSD18-A1 дозволить в лічені хвилини нагріти потрібну кількість води для будь-яких побутових цілей. Монтаж подібного обладнання – це унікальна можливість запустити власну систему точкового забезпечення гарячою водою в будь-який час доби і в будь-який день тижня. Незалежно від сезону і централізованого підключення послуги – ваше житло завжди буде в комфортних умовах.

Технічні моменти

Енергонезавісмий апарат не вимагає ніяких інших видів живлення, крім газу. Моментальний розпал походить від двох акумуляторів, що дозволяє обійтися без зайвих проводів. Про стан заряду батарей сигналізує спеціальний значок на дисплеї, і користувач завжди вчасно дізнається про необхідність їх заміни. Завидна потужність теплообмінника в 18 кВт дозволяє з легкістю нагрівати 9 літрів води за хвилину. Причому вода подається під тиском і передбачена розводка на кілька водозабірних точок. Необхідно помити посуд, набрати ванну і прийняти душ, не потрібно чекати.

Особливості монтажу

Для ідеальної роботи пристрою необхідно, щоб у приміщенні була хороша вентиляція, оскільки агрегат обладнаний камерою згоряння відкритого типу. При установці необхідно врахувати, що діаметр димоходу становить 110 мм, а водопровідні труби підключаються знизу. Вдала вертикальна конструкція гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр, розмір приміщення не має значення. Навіть самі малогабаритні квартири можна обладнати компактним водонагрівачем.

Функціональні можливості

Автоматична система безпеки забезпечить безпечну і комфортну експлуатацію приладу, попередивши можливі нещасні випадки. Так, функція газ-контроль відключить подачу палива, якщо полум'я згасне, а при досягненні теплообмінником критичної температури, апарат вимкнеться самостійно.

Загальні
Тип газовий проточний (газова колонка)
Тип установки настінний
Спосіб монтажу вертикальний
Форма прямокутна
Підводка труб нижня
Матеріал корпусу метал
Потужність, кВт 17,7
Тиск води (min/max), атм 0,3 / 6
Виробник Roda
Додаткові характеристики Мідний теплообмінник, електричний розпал та контроль полум'я, датчик контролю тяги, індикація температури гарячої води, відкрита камера згоряння, компактний розмір, живлення від двох батарей 1,5 В.
Колір білий
Габарити (ВхШхГ) 52х32,5х14 см
Вага 6,3 кг

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Водонагрівач газовий проточний RODA JSD18-A1 8 л хвилина 18кВт НІМЕЧЧИНА

  • Код товару: 08745
  • Коротка назва: РРО 179
  • Наявність: Нема в наявності
  • 3800.00грн.


Теги: Газова колонка RODA, колонка 8 л