0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Газ на емальованій сталі

Класична варильна поверхня Ventolux HG640 B2 S (BK) використовує газовий ресурс для отримання полум'я, на якому і буде відбуватися приготування їжі. Її форм-фактор відповідає базовим варіантом з чотирма конфорками, розміщеними по кутах корпусу. Чорна емальована поверхня універсальна щодо своєї сумісності з іншими предметами інтер'єру і загальним стилем. А очистити від забруднень таку поверхню можна з граничною швидкістю і мінімумом зусиль з вашого боку.

Система контролю витоків

Газ-контроль здатний істотно полегшити використання техніки, яка продукує вогонь за допомогою газового ресурсу. Маючи таку систему безпеки, ви точно не будете переживати про те, що полум'я може згаснути: якщо навіть таке і станеться, то варильна поверхня моментально перекриє всі виходи газу, тим самим попередивши аварійну ситуацію.

Розпалювання поворотом регулятора

Автоматична система розпалу полум'я працює за допомогою п'єзоелемента. Він вбудований в варильну поверхню і приходить в дію, коли ви повертаєте ручку управління конфоркою. Так одночасно виходить навантажена газ і викарбовується іскра, яка утворює якісне полум'я. Вам більше не потрібні сірники - все стало набагато простіше.

Класичний інтерфейс

Інтерфейс управління варильною поверхнею оснащений стандартною системою зображень, які підказують, якою саме конфоркою управляє даний регулятор і в який бік його необхідно обертати, щоб збільшити або зменшити інтенсивність полум'я.

Міцні решітки-тримачі

Дана модель оснащена металевими решітками, які мають чорне емальоване покриття. На них практично ніяким чином не діє вогонь, тому тривалий експлуатаційний термін цієї частини гарантований.

Загальні
Матеріал решіток сталь
Тип вбудована поверхня
Матеріал поверхні емальована сталь
Кількість конфорок 4
Потужність конфорок велика конфорка – 2.8 кВт, 2 середніх – 1.5 кВт, маленька – 0.85 кВт
Тип газу природній газ
Тип управління механічне
Доповнення Електрозапалювання, газ-контроль
Габарити вбудовування (ВхШхГ) 5х55х47,5 см
Вага, кг 7
Колір чорний
Габарити (ВхШхГ) 5х59х52 см
Гарантія 3 роки
Країна виробництва Китай

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Газова поверхня вбудована VENTOLUX HG640-B2 S (BK) чорна емаль

  • Код товару: 10604
  • Коротка назва: РРО 1050
  • Наявність: В наявності
  • 4300.00грн.