0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Індукційна настільна плита Rotex RIO180-C має компактні габарити. Для її розміщення на робочої поверхні потрібно зовсім небагато місця. Саме тому плита буде затребувана на дачі або турбазі, як додаткова конфорка на кухні, яку можна прибрати, якщо вона не потрібна. Запропонована плита - це електрична індукційна модель на одну конфорку. Поверхня плити покрита склокерамічним склом Ceramic glass чорного кольору.

Особливості моделі

Конфорка плити має потужність 2 кВт. У вашому розпорядженні 7 програм, серед яких 4 автоматичних і 3 ручні програми з можливістю зміни температури. Плита підтримує температуру в діапазоні від 70 до 280 градусів. Після зняття посуду з конфорки модель автоматично відключається. Функція розпізнавання наявності посуду виключає можливість включення приладу без посуду. Відзначимо наявність функції захисту від перегріву, яка здатна продовжити експлуатаційний термін приладу. Модель оснащена електронною панеллю управління з сенсорним дисплеєм.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Тип управління кнопкове
Загальні
Бренд ROTEX
Тип плити індукційна
Тип установки настільний
Кількість конфорок/зон нагріву 1
Потужність конфорок 2 кВт
Доповнення Загальна кількість програм: 7 Кількість ручних програм: 3 (з можливістю змінити температуру) Кількість автоматичних програм: 4 Діапазон автоматичної підтримки температури: 70-280°С Автоматичне відключення після зняття посуду Автоматичне виявлення підходящої посуду Захист від перегріву
Колір чорний
Габарити (ВхШхГ) 6x28x34 см
Вага 1,5 кг
Гарантія 2 роки
Країна виробництва Китай

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Індукційна плита Rotex RIO180-C 2000W сенсор панель захист від перегріву

  • Код товару: 08868
  • Коротка назва: РРО 775
  • Наявність: В наявності
  • 1260.00грн.


Теги: Індукційна плита Rotex