0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Варильна поверхня HI 64 TC


Індукційна поверхня Ventolux HI 64 TC – класична варильна поверхня зі склокераміки, яка цілком заслужено вважається найбільш інноваційною на сьогоднішній день. Компактність, акуратність, сучасність та ідеально рівна поверхня закохуються в цю модель з першого погляду.


Індукційна плита Ventolux HI 64 TC: сучасна та надійна помічниця на кухні!


Завдяки чорному кольору та матеріалу склокераміка, ця модель ідеально увіллється у будь-який сучасний інтер'єр – особливо в ідентичному чорному кольорі або на контрасті зі світлими кольорами. Робота за такою поверхнею не тільки комфортна, а й безпечна. Адже нагрівання за допомогою високочастотного струму значно скорочує процес приготування, також поверхня не гріється доки на ній не розміщений посуд з властивостями намагнічування.


Управління індукційною плитою HI 64 TC здійснюється сенсорними кнопками. А завдяки тому, що стільниця повністю рівна, процес догляду за технікою максимально швидкий та простий. Головне протирати поверхню вологою губкою після кожного приготування їжі. І не забувайте після цього витирати її насухо рушником із паперу чи тканини.

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Індукційна поверхня вбудована VENTOLUX HI 64 TC 4-х камф чорне скло

  • Код товару: 13675
  • Коротка назва: РРО 1608
  • Наявність: В наявності
  • 10050.00грн.