Кнопка дриля DWT 810W – це надійна та високоякісна запчастина, призначена для дрилів.
Кнопка оснащена функцією фіксації у двох положеннях, що забезпечує зручність та безпеку під час роботи. Вона ідеально підходить для заміни старих або пошкоджених кнопок у дрилях, повертаючи вашому інструменту початкову ефективність та надійність.
Придбайте кнопку дриля DWT 810W з регулюванням, щоб забезпечити стабільну та ефективну роботу вашого інструменту. Ця якісна запчастина допоможе вам досягти найкращих результатів у вашій роботі та продовжить термін служби вашого електроінструменту.
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Фіксація | Є |
Тип | Кнопка |
Висота основи | 33 мм |
Висота реверсу | 41,5 мм |
Довжина клавіші | 46 мм |
Ширина клавіші | 19 мм |
Довжина основи | 41 мм |
Призначення | Дриль |
Струм, А | 8 А |
Ширина основи | 16 мм |
Виробник | DWT |
Кнопка дриля DWT 810W
- Код товару: 02316
- Коротка назва: кі0081
- Наявність: В наявності
-
160.00грн.
Рекомендовані товари
Кнопка дриля Bosch PSB 750 RCA оригінал 2609005693
Кнопка дриля Bosch PSB 750 RCA оригінал 2609005693 – це високоякісна оригінальна запчастина, призначена для дрилів моделей PSB 750 RCA та PSB 750 RCE.Кнопка розрахована на струм до..
1140.00грн.
Кнопка дриля Ferm 12*32 мм 6 А
Кнопка для дриля Ferm призначена для надійного керування електроінструментом, забезпечуючи зручність та ефективність під час роботи. Завдяки наявності фіксації, вона дозволяє зафік..
90.00грн.
Кнопка дриля Bosch з регулюванням
Кнопка дриля Bosch з регулюванням призначена для забезпечення точного та надійного керування різними моделями дрилів. Ця кнопка оснащена функцією фіксації, що запобігає випадковим ..
240.00грн.
Кнопка дриля DWT 810W нова
Кнопка дриля DWT 810W нова – це надійна та високоякісна запчастина, призначена для дрилів.Кнопка оснащена функцією фіксації у двох положеннях, що забезпечує зручність та безпеку пі..
150.00грн.
Теги: Кнопка дрилі DWT, кнопка дрилі, кнопка