Котел електричний TENKO Стандарт 10,5 кВт 380В з насосом Grundfos (СКЕ-G 10,5_380)

7677.00грн.

  • Код товару: 11140
  • Коротка назва: РРО 1141
  • Наявність: В наявності

Серія електричних котлів «Стандарт Плюс» від компанії Tenko являє собою універсальне рішення, що включає в себе всі необхідні конструктивні елементи для створення системи опалення. 

Даний клас обладнання призначений для опалення різних приміщень площею до 360 кв.м. або в ролі додаткового пристрою в діючій системі опалення. Діапазон потужностей котлів від 6 до 36 кВт, з підключенням з електричні мережі з напругою 220 В або 380 В.

Моделі цієї лінійки мають високий ступінь безпеки за рахунок дворівневої системи захисту від перегріву, запобіжний клапан, який скидає надлишковий тиск вище максимально допустимого 3 атм. і датчика тиску  для захисту системи у разі припинення циркуляції теплоносія.

Котли «Стандарт Плюс» укомплектовані продуктивним циркуляційним насосом Grundfos (Данія) з трьома робочими швидкостями, аналоговим термоманометром, автоматичним відвідником повітря, світловими індикаторами режимів роботи, розширювальним баком Zilmet (Італія) на 7 літрів і капілярним термостатом, за допомогою якого є можливість регулювати температуру теплоносія в інтервалі 0 – 90°С.

Представлені моделі котлів виконані з використанням передових технологій, якісних комплектуючих і матеріалів, що забезпечує високу надійність і довгий термін служби опалювального обладнання

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ
Опалення площі до, кв.м 105
Загальні
Напруга живлення, В 380
Максимальний тиск 3 Бар
Регулятор температури плавне від 0 до 90
Ступінь захисту ІР 20
Тип нагрівального елемента Блок з 3-х ТЕНів
Потужність, кВт 10,5
Частотний діапазон, ГГц 50
Виробник Tenko
Коефіцієнт корисної дії, % 99
Насос циркуляційний Grundfos
Кількість контурів 1
Вага, кг 15
Матеріал теплообмінника сталь
Колір білий
Габарити (ВхШхГ) 623х262х175 мм
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.