0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Газовий котел Данко 16 ЛК підлоговий димохідний одноконтурний

Стаціонарні котли серії Данко з чавунним теплообмінником фірми VIADRUS і відкритою камерою згоряння представлені тільки в одноконтурному виконанні. Вони складають наступний модельний ряд за потужністю: 16, 25, 33, 41 і 50 кВт з робочим тиском теплоносія - до 0,2 МПа і максимальною температурою води на виході з котла - до 90°С.

 Теплообмінники Viadrus мають оригінальну конструкцію з великою площею поверхні теплопередачі. Вони виготовлені з якісного сірого чавуну, який забезпечує високі антикорозійні показники, високу тепловіддачу, а коефіцієнт розширення такого чавуну має низькі параметри. Термін експлуатації чавунних теплообмінників Viadrus складає 25 і більше років.

 Котли випускаються двох типів: ЛК - з автоматикою КАРЕ (Польща), ЛЗ - з автоматикою SIT (Італія).

Автоматика незалежна від електроживлення. Вона служить для подачі газу до запальника і основних пальників, регуляція температури води в котлі і автоматичного відключення подачі газу при:

- згасанні запальника;

- зниженні тиску газу в мережі нижче мінімально допустимого;

- припинення подачі газу;

- відсутність тяги в димоході.

 Високий ККД - 90% і можливість застосування програматора гарантує економну експлуатацію котлів. Такі котли призначені для роботи у відкритих і закритих системах водяного опалення з природною і примусовою циркуляцією теплоносія. Вони ідеально підходять для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, котеджів, невеликих готелів і багатьох інших об'єктів.

 З метою обмеження втрат теплової енергії в навколишнє середовище і покращення енергоощадності опалювальних апаратів Агроресурс застосовує в своїх котлах високоефективну високоякісну термостійку щільну теплоізоляцію ISOVER французького виробництва.

Ізолюється не тільки верхня частина теплообмінника, а й передня, задня і бічні його стінки і газохід.

Товщина ізолюючого шару складає 50 мм.

 Особливості та переваги газового котла Данко:

Технологія виробництва і конструкція котлів Данко була офіційно придбана у європейських розробників, що принципово відрізняє їх від традиційних конструкцій прийнятих в Україні та Росії.

Вона розроблена спеціально під імпортні комплектуючі таким чином, щоб виключити сажеобразование, проблеми пов'язані з перепадами газу в магістралях, проблеми неякісного газу, і показали стабільну роботу в будь-яких ситуаціях.

 Котел працює безшумно і виробляє плавне запалювання. Невеликі розміри котла дозволяють швидко прогріти котел і тим самим зменшити споживання газу. Така комплектація дає гарантію ефективної, економічної роботи системи опалення в цілому. Всі котли мають щільну ізоляцію (Ізовер 50мм), що збільшує тепловіддачу і не дозволяє витрачати тепло в "порожню".

 Всі котли можна використовувати в закритих системах опалення, доукомплектувати котел насосом, розширювальним баком і групою безпеки.

Автоматика безпеки Sit (Італія), або Каре (Польща) відомі практично всім газовим службам, як надійні і безпечні автоматики безпеки. Мають п'єзорозпал, що забезпечує зручність і легкість в експлуатації. Забудьте про сірниках, соломинках і т. Д., Просто натисніть кнопку і встановіть температуру на регуляторі.

Газопальниковий пристрій (Польща) з жароміцної нержавіючої сталі, має лазерні щілинні насічки. Порожнина пальника - подвійна. Газ надходить в середину газовими пальниками, там відбувається суміш газу і повітря і далі йде розподіл суміші по всьому газовими пальниками, що забезпечує найбільш повне згорання газу і стійке полум'я як при низькому тиску газу (600Па), так і при коливаннях тиску газу в магістралях.

Загальні
Тип Газовий котел підлоговий димохідний
Автоматика Каре - Польща
Тип установки Підлоговий
Максимальний тиск газу, Па 1764
Номінальний тиск газу, Па 1274
Мінімальний тиск газу, Па 635
Номінальна витрата газу, м³/год ± 10% 1,9
Площа обігріву, м² 150
Діапазон регулювання температури на виході з котла, °C 35-90
Виробник Данко
Коефіцієнт корисної дії, % 90
Температура продуктів згоряння, °С, не менше 110
Робочий тиск води 0,3
Діаметри приєднувальних патрубків до системи газопостачання, мм 15
Діаметри приєднувальних патрубків до теплопостачання, мм 50
Діаметри приєднувальних патрубків до димоходу, мм 110
Номінальна потужність, кВт 16
Кількість контурів 1
Вага, кг 97
Матеріал теплообмінника Чавун
Тип розпалювання П'єзо
Габарити (ВхШхГ) 560х420х895 мм
Гарантія 5 років
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Котел газовий Данко 16ЛК Каре чавунний

  • Код товару: 08419
  • Коротка назва: РРО 269
  • Наявність: Нема в наявності
  • 22500.00грн.


Теги: Котел газовий