Редуктор кисневий БКО-50ДМ (9)* Донмет

750.00грн.

  • Код товару: 12442
  • Коротка назва: зва047
  • Наявність: В наявності

Редуктор кисневий призначений для зниження і регулювання тиску газу - кисню, що надходить з балона, рампи або мережі, і автоматичної підтримки постійним заданого робочого тиску газу.

Кисневі редуктори, застосовувані при газовому зварюванні і різанні металів, фарбують в блакитний колір і кріплять до вентилів балонів накидними гайками. На плакаті представлена ​​схема балонного кисневого одноступінчастого редуктора БКО-50-4ДМ. Даний редуктор сертифікований в Росії, Україні і в Білорусії. Редуктор випускається згідно ГОСТ 13861-89. Найбільше допустимий тиск газу на вході в редуктор - 200 кгс / см², найменший тиск - 26 кгс / см², найбільше робочий тиск 12,5 кгс / см², найменше 1 кгс / см². При найбільшому робочому тиску витрата газу становить 50 м³ / год. Маса редуктора 1,2 кг.

Редуктор приєднується до балона накидною гайкою. Газ, пройшовши фільтр, потрапляє в камеру високого тиску. При обертанні гвинта за годинниковою стрілкою зусилля натискної пружини передається через натискний диск, мембрану і штовхач на редукує клапан, який, переміщаючись, відкриває прохід газу через утворену щілину між клапаном і сідлом в робочу камеру.

Редукує вузол, що складається з сідла, клапана, пружини і фільтра ЕФ-5, виконаний у вигляді самостійного вузла. На корпусі редуктора робочої камери встановлено запобіжний клапан, відрегульований на випуск газу при тиску в робочій камері в інтервалі 16,5-25,0 кгс / см².

Тиск в балоні контролюється манометром високого (вхідного) тиску, а в робочій камері - манометром низького (вихідного) тиску. Відбір газу здійснюється через ніпель, який приєднується до редуктора гайкою з різьбленням М16 × 1,5. До ніпеля приєднується рукав діаметром 9 або 6 мм, що йде до пальника або різака.

Загальні
Бренд Донмет
Тип підключення газового редуктора балон
Внутрішній діаметр газового рукава 9 мм
Максимальний тиск 20
Вид кисневий
Шкала вимірювань мПа
Вага 0,78 кг
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре