Редуктор пропановий BEELINE HARDWARE силюмін

450.00грн.

  • Код товару: 12438
  • Коротка назва: зва043
  • Наявність: В наявності

Редуктор пропановий призначений для зниження і регулювання тиску газу — пропану, що надходить з балону, рампи або мережі, і автоматичної підтримки постійного заданого робочого тиску газу.

Пропанові редуктори, що використовують при газовому зварюванні і різанні металів, фарбують в червоний колір. Приєднуються до балону накидною гайкою з різьбленням СП21,8LH 14 ниток на 1 дюйм. На зображенні представлений балонний пропановий одноступінчатий редуктор БПО-5. Цей редуктор сертифікований в Росії, Україні і Республіці Білорусь. Редуктор випускається згідно ГОСТ 13861-89. Найбільший допустимий тиск газу на вході в редуктор — 25 кгс / см, найбільший робочий тиск (тиск газу на виході) 3 кгс / см. При найбільшому робочому тиску витрата газу становить 5 м³ / год. Маса редуктора не більше 0,5 кг.

Редуктор приєднується до балону накидною гайкою. Газ, пройшовши вхідний фільтр, потрапляє в камеру високого тиску. При обертанні гвинта за годинниковою стрілкою зусилля натискної пружини передається через натискний диск, мембрану і штовхач на редукуючий клапан, який, переміщуючись, відкриває прохід газу через утворену щілину між клапаном і сідлом в робочу камеру.

Балонні пропанові редуктори (в залежності від моделі) мають прилади для визначення тиску газу, що виходить з редуктора (манометри низького (вихідного) тиску), для визначення тиску газу, що входить в редуктор (манометр високого (вхідного) тиску) або не мають їх взагалі . Відбір газу здійснюється через ніпель, який приєднується до редуктора гайкою з різьбленням М16 × 1,5LH. До ніпеля приєднується рукав діаметром 9 або 6 мм, що йде до пальника або різака.

Загальні
Бренд BEELINE HARDWARE
Тип підключення газового редуктора балон
Внутрішній діаметр газового рукава 9 мм
Максимальний тиск 2,5
Вид пропановий
Пропускна спроможність 5 куб.м\г
Шкала вимірювань мПа
Вага 0,6 кг

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре