Забезпечте безперебійну роботу вашої сушильної машини з ременем сушіння 1956 H7 (H8) EL. Цей нееластичний ремінь з дрібним кроком та сімома струмками розроблений для забезпечення стабільної передачі енергії та високої продуктивності вашого побутового обладнання.
Ремінь сушіння 1956 H7 (H8) EL має міцну конструкцію та надає високу ефективність у роботі сушильної машини. Дрібний крок та сім потічків забезпечують стабільну передачу енергії, що особливо важливо для ефективного функціонування обладнання.
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ | |
Довжина | 1956 мм |
Тип | H7 |
Крок зубів/доріжок | Дрібний |
Кількість струмків | 7 |
Еластичність | Не еластичний |
Призначення | Для сушильних машин |
Ремінь сушка 1956 H7 (Н8) EL
- Код товару: 07300
- Коротка назва: рп223
- Наявність: В наявності
-
380.00грн.
Рекомендовані товари
Ремінь сушка 1938 H7
Гарантуйте безперебійну та ефективну роботу вашої сушильної машини з ременем сушіння 1938 H7. Цей нееластичний ремінь із дрібним кроком призначений для забезпечення стабільної пере..
360.00грн.
Ремінь сушка 1967 H9 EL
Забезпечте ефективну та гнучку роботу вашої сушильної машини з ременем сушки 1967 H9 EL. Цей еластичний ремінь із дрібним шагом та дев'ятьма ручейками розроблений для надійної пере..
400.00грн.
Ремінь сушка 1940 H8 PHE Whirlpool резиновий
Забезпечте стабільну та ефективну роботу вашої сушарки з ременем сушки 1940 H8. Цей ремінь із високим показником ефективності призначений для забезпечення надійної передачі енергії..
540.00грн.
Ремінь сушка 1945 H7 резиновий
Ремінь для пральної машини 1945 H7 є одним із ключових компонентів пристрою. Він призначений передачі обертальної сили від електродвигуна до барабана пральної машини.У разі поломки..
520.00грн.