Соковарка алюмінієва АЛКОА 8л

510.00грн.

  • Код товару: 00346
  • Коротка назва: хоз108
  • Наявність: В наявності

Алюмінієва соковарка Алкоа 18062 8 л призначена для приготування соку. У соковарках процес приготування соку здійснюється за допомогою обробки водяною парою ягід, фруктів і овочів.

Соковарка Алкоа 18062 виготовлена з алюмінієвого сплаву. Товщина стінок 1,5 мм При використанні соковарки ви зможете для себе виділити такі позитивні якості, такі як при її використанні виходить чистий сік і звичайно ж легка вага і це дуже важливо, так як якщо додати вагу води, фруктів або овочів те соковарка буде мати досить відчутну вагу. Але при використанні алюмінію, соковарка виходить досить легка.

Процес приготування соку в соковарці здійснюється наступним чином: заливається вода в нижній піддон і при доведення води до кипіння в соковарку опускається сітчаста верхня частина соковарки з ягодами або фруктами і під впливом пари на ягоди і фрукти починає здійснюватися процес виділення соку, який буде виходити з трубочки в спеціально відведену посуд, заздалегідь підставлену вами.


Загальні
Тип плити Електрична, Газова
Об'єм, л 8
Матеріал алюміній
Комплектація Резервуар для води - 1шт. Збірник соку - 1 шт. Сітка для фруктів - 1 шт. Кришка - 1 шт. Трубка гумова відвідна - 1 шт. Затиск - 1шт. Керівництво з експлуатації - 1 шт. Коробка для пакування - 1 шт.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре