Титан-колонка водогрійна Данко ЕВЦ-90

14796.00грн.

  • Код товару: 08433
  • Коротка назва: РРО 282
  • Наявність: В наявності

Водогрійна Колонка Данко-КВЦ 90 - твердопаливний водонагрівач

Бойлер на дровах (водогрійна колонка) «Данко КВЦ-90» призначений для нагріву води. Обсяг бака складає 90 л. Можлива установка дров'яного котла в лазнях, саунах та інших приміщеннях.

Бойлер (титан) працює на твердому паливі (вугілля, деревина. Підключається до водопровідної мережі і укомплектований змішувачем, за допомогою якого можна відрегулювати необхідну температуру води.

Водогрійна колонка для ванн Данко КВЦ-90 має прямокутну форму. Сталевий теплообмінник циліндричної форми складається з топки і газоходи. Бак для води має внутрішнє оцинковане покриття. Вода в баку, перебуваючи між внутрішніми стінками теплообмінника, топкою і газоходом нагрівається до високої температури - 80 °C.

Камера збору золи знаходиться в нижній частині водонагрівача. Повітря в зону горіння подається і регулюється через зольник. Дверці для завантаження палива розташовані на передній панелі водонагрівача. Злив води здійснюється через зливний патрубок на бічній стінці теплообмінника. Декоративний кожух закриває конструкцію зовні.
1 ― топка, 2 ― газохід, 3 ― водогрійний бак, 4 ― камера збору золи, 5 ― колосникові грати, 6 ― дно колонки, 7 ― дверцята для завантаження палива, 8 ― зольник, 9 ― декоративний кожух, 10 ― зливний патрубок, 12, 13 ― патрубки для підключення змішувача.


Загальні
Тип водонагрівача бойлер
Об'єм баку 90 л
Товщина стінки 3 мм
Виробник Агроресурс
Матеріал бака сталь з оцинкованим покриттям
Максимальна температура нагріву 80
Час нагріву 75 хв
Діаметри приєднувальних патрубків до димоходу, мм 108
Вага, кг 96
Габарити (ВхШхГ) 1950х384х460 мм
Гарантія 30 міс
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре