0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Газова варильну поверхня Grunhelm GPG 4101 WF виготовлена в сучасному дизайні в стильному білому кольорі. Модель покрита високоміцної термостійкої емаллю, яка легко очищається від харчових забруднень. Матеріал емаль, 4 газові конфорки з електрозапалювання і газ-контролем, емальовані решітки, ширина 58 см, колір білий.

Grunhelm - український бренд з Міжнародним стандартам якості, місія якого: робити доступною сучасну, надійну і функціональну побутову техніку.

Продукція Grunhelm випускається провідними азіатськими фабриками, які виробляють продукцію і для всесвітньо відомих брендів (Philips, Moulinex, Braun та ін.) Гарантія якості і надійності, сервісне обслуговування європейського рівня - важливі складові роботи компанії. Grunhelm завжди на стороні українського споживача. Тому фабрики, з Яким працює Grunhelm проходять міжнародну сертифікацію, а кожна нова партія продукції піддається ретельному контролю інспекцією якості.

Придбати продукцію Grunhelm можна онлайн і в торгових точках, а сервісні центри розташовані по всій Україні, що робить покупку і обслуговування зручними. Будучи українським брендом, Який більше 10 років на ринку, особливу увагу ми приділяєте специфічних потреб українського споживача - внутрішній відділ розробок Grunhelm розширює базовий функціонал дрібної побутової техніки, щоб задовольнити актуальні запити вітчизняного споживача.

Завдяки цьому Grunhelm відкриває можливість звичайним українським споживачам Отримати надійну, якісну, сучасну функціональну техніку за доступними цінами, щоб кожен міг керувати своїм побутом на рівні!

Загальні
Тип плити Газова поверхня
Матеріал поверхні 4 (перша конфорка - 2250Вт, друга - 900Вт, третя - 1450Вт, четверта - 1450Вт)
Кількість конфорок Білий
Функції Газ-контроль
Кількість решіток Електропідпал
Тип керування 2 (емальована сталь)
Габарити вбудовування 13х58х52 см
Розташування панелі керування Механічні регулятори
Безпека Бокове
Колір 58 х 50 см
Габарити (ВхШхГ) 12 міс
Гарантія Емаль

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Варочна поверхня GPG 4101 WF газ біла GRUNHELM газ контроль

  • Код товару: 09482
  • Коротка назва: РРО 769
  • Наявність: В наявності
  • 3800.00грн.