0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Підлоговий вентилятор

Rotex RAF40-E - підлоговий вентилятор від компанії Rotex. Він стане незамінним помічником на літо в кожному будинку. Такий вентилятор стане бюджетним аналогом кондиціонеру і прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр вашої кімнати. Вентилятор працює на низьких рівнях шуму, показники шуму роботи даного пристрою не перевищують 60 Дб.


Технічні характеристики

Rotex RAF40-E - класичний варіант вентилятора підлогового на ніжці з великими лопатями, що знаходяться на рівні 1,2 метра від підлоги. Дана модель вентилятора оснащена осьовим механізмом вентиляції, який дозволяє основної частини пристрою обертатися навколо ніжки, тим самим провентилювати все приміщення. Діаметр лопатей становить 40 см. Потужність пристрою складає 40 Вт.


Функціональна складова

Rotex RAF40-E може змінювати напрямок потоку повітря в горизонтальному положенні, при цьому він залишається нерухомим. Направити потік повітря можна вручну, при цьому, коли вентилятор змінює напрямок, також змінюється і потік повітря. Користувач може самостійно виставляти необхідну висоту ніжки, регулюючи її спеціальним важелем. Також, є функція регулювання нахилу - зміни потоку повітря у вертикальній площині.


Деталі

Вентилятор Rotex RAF40-E може собі дозволити купити кожна середньостатистична сім'я, товар знаходиться в середній ціновій категорії. Пристрій оснащений системою покрокової регулювання швидкостей, за допомогою натискання на кнопку можна змінити швидкість на одну з трьох доступних. Корпус приладу виконаний з пластика, білого і оранжевого кольорів.

Загальні
Бренд 3
Тип Біло-помаранчевий
Потужність, Вт Від мережі
Діаметр Механічне
Кількість швидкостей Обертання, захист від перегріву
Функції Китай
Живлення Підлоговий з лополстями
Матеріал 40 см
Макс. висота, м Регульована висота, хрестоподібні ніжки, довжина 45 см
Регулювання по висоті 120 x 45 x 18.2 см
Регулювання нахилу 2.05 кг
Додаткові характеристики Пластик
Керування 1,2
Вага, кг Є
Колір 12 міс
Габарити (ВхШхГ) Rotex
Гарантія Є
Країна реєстрації бренду Україна
Країна виробництва 40 W

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Вентилятор підлоговий Rotex RAF40-E 40W 3 швидкості D=40 см автоповорот

  • Код товару: 12593
  • Коротка назва: РРО 1368
  • Наявність: В наявності
  • 1030.00грн.


Теги: вентилятор, вентилятор настільний, вентилятор Rotex