0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Оптимальна продуктивність

Модель має продуктивність 320 м3/год, що дозволяє рекомендувати її для встановлення в невеликих кухнях площею до 6-8 м2. У такому разі всього за годину роботи вона встигне повністю оновити повітря на кухні не менше 15 разів!

Враховуйте, що для найбільшої ефективності роботи витяжки її слід включати відразу, щойно починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітними, збільште потужність.


Комфортний рівень шуму: 68 дБ

Дбаючи про ваш комфорт, ми знизили рівень шуму витяжки до комфортних 68 дБ, що можна порівняти з гучністю звичайної розмови. Відтепер робота витяжки більше не відволікатиме вас від важливих справ і заважатиме відпочинку.


Керуйте швидко та легко

Проста та інтуїтивно зрозуміла панель управління забезпечить комфорт експлуатації витяжки. Ергономічні механічні клавіші допоможуть вам швидко перемикатися між швидкостями та режимами роботи, а також увімкнути підсвічування.


Декілька швидкостей для ефективного очищення

Регулюйте потужність роботи витяжки, перемикаючись між 3 швидкісними режимами. Коли ви тільки починаєте готувати, використовуйте мінімальну швидкість, а в міру появи пари та запахів перемикайтеся на середню. Максимальна швидкість стане в нагоді при поєднанні декількох кухонних процесів, а також допоможе швидко провітрити кухню після закінчення приготування.


Зворотній клапан у комплекті

Завдяки двом пелюсткам клапана витяжка пропускатиме повітря лише в одному напрямку: клапан перешкоджає проникненню повітряних потоків та неприємних запахів з вентиляційної шахти назад у приміщення.


Два робочі режими

Витяжка може працювати в режимі відведення повітря або режимі рециркуляції. У першому випадку повітря, проходячи через п'ятишаровий жировий фільтр, очищається і повністю віддаляється в повітропровід. При активації режиму рециркуляції повітря проходить через вугільний фільтр і вже очищеним повертається на кухню.


5-шаровий захист двигуна

Розташовані у витяжці жирові фільтри складаються з 5 найлегших алюмінієвих сіточек, що перешкоджають попаданню всередину дрібних частинок їжі та жиру. Дана система фільтрації захищає двигун витяжки від сторонніх забруднень, завдяки чому він служить довше. Для легкого очищення фільтрів просто промийте їх під струменем води з миючим засобом або в посудомийній машині.


Сертифікація у системі ISO 9001:2015

Якість та безпека витяжок Pyramida підтверджено Міжнародним сертифікатом ISO 9001:2015. Це означає, що виробництво техніки на всіх етапах гарантовано відповідає високим вимогам системи стандартів ISO, визнаної в усьому світі.


Вугільний фільтр PFC 0101/ фільтр серії WH

Вугільні фільтри, що уловлюють запахи, встановлюються у витяжку тільки при рециркуляційному режимі роботи. Їх не можна мити і слід міняти кожні 3 місяці роботи.

Час заміни фільтрів розрахований за середнього використання витяжки близько 3 годин на день.

Вугільний фільтр підходить для моделей: WH 50, WH 60, MH 50, MH 60, Casa, Uno, TL/D, TL SLIM, KZ знадобиться лише один фільтр.

Загальні
Режим роботи рециркуляція, відведення
Фільтр жировий, вугільний
Ширина (мм) 50
Бренд PYRAMIDA
Діаметр вентиляційної труби у витяжці 120 мм
Тип плоска витяжка
Потужність, Вт 120
Тип монтажу на стіну
Кількість швидкостей 3
Продуктивність 320 м3/г
Освітлення LED-лампы 5 Вт х 2
Тип управління механічне
Рівень шуму, дБ 68
Вага, кг 5,4
Колір чорний
Габарити (ВхШхГ) 500 мм: 535 x 170 x 530

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Витяжки PYRAMIDA MH 50 BL плоска чорна

  • Код товару: 09623
  • Коротка назва: РРО 1451
  • Наявність: Нема в наявності
  • 2150.00грн.