0505197584

Підтримка

0
0

0505197584

Підтримка

0
0

Для компактних кухонь

Плоска витяжка Pyramida MH 60 WH стане відмінним варіантом для невеликої площі, що не перевищує 8 м2. Для такого простору не потрібно занадто багато продуктивності, вираженої в цифрових показниках: наприклад, дана техніка з максимальною продуктивністю 320 м3/год здатна 15 раз за годину оновити повітряний прошарок.

Традиційне управління

У моделі застосована традиційна класична система управління, що базується на кнопкових механічних регуляторах. Такий підхід забезпечує максимально просту експлуатацію і швидке освоєння головних команд. Біля кожного маніпулятора намальований символ або цифра, що дають розуміння про призначення тієї чи іншої кнопки.

Три швидкості роботи

У вашому розпорядженні три режими з різною інтенсивністю втягування повітря. Найлегший з них буде актуальним на початку приготування їжі: коли аромат ще слабкий і не встиг поширитися по всій кімнаті. Якщо ж ви включаєте витяжку не відразу, то тоді варто почати з другого режиму - він впорається з більш сильними запахами. Якщо йде одночасне приготування декількох страв, то краще віддати перевагу третьому режиму.

Захист мотора від жирів

Комплексний захист мотора - запорука його тривалої працездатності. Коли ви вмонтовуєте витяжку в режимі відведення, головним бар'єром на шляху жиру стає алюмінієвий фільтр. Він складається з 5 сіток, які затримують смоляні складові повітряної маси, не даючи їм нашкодити двигуну.

Вугільний фільтр PFC 0101

Якщо пріоритет в монтажі був відданий рециркуляційному режиму, то тут головною складовою виступає вугільний фільтр PFC 0101: він пропускає через себе повітря, звільняючи його від утворюючих аромат інгредієнтів. Вимагає заміни приблизно раз в 3 місяці. Не підлягає миттю.

Загальні
Ширина (мм) 60
Діаметр вентиляційної труби у витяжці 12 см
Тип плоска
Кількість швидкостей у витяжці 3
Потужність, Вт 1\120
Тип монтажу пристінний
Тип конструкції відведення повітря/рециркуляція
Живлення 220 В/50 Гц
Матеріал нержавіюча сталь
Продуктивність 320 куб м\год
Освітлення 2х40 Вт
Тип керування кнопкове
Рівень шуму витяжки в dB 58
Доповнення жировий фільтр, вугільний
Виробник Pyramida
Колір біла
Габарити (ВхШхГ) 14х60х50 см
Вага 5.8 кг
Гарантія 3 роки
Країна виробництва Україна

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.

Витяжки PYRAMIDA MH 60 WH плоска біла

  • Код товару: 01820
  • Коротка назва: РРО 1344
  • Наявність: Нема в наявності
  • 2150.00грн.


Теги: витяжка PYRAMIDA, витяжка 60, витяжка біла